Blockchain Expo Europe 2021 | CrypS.

Blockchain Expo Europe 2021

Online + Amsterdam
Blockchain Expo Europe 2021 Amsterdam Eventy
Nazwa:
Blockchain Expo Europe 2021
Data:
23 listopada 2021 - 1 grudnia 2021
Adres wydarzenia:
Online + Amsterdam
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
0-1200€
Tryb wydarzenia:
Mix (Offline+Online)

Blockchain Expo Europe 2021 jest światowym liderem z serii Blockchain Expo i odbędzie się tym razem na miejscu w Amsterdamie 23-24 listopada oraz online 30 listopada – 01 grudnia. Wydarzenie zgromadzi kluczowe nazwiska z branży z całego świata na 2 dni poświęcone treściom i dyskusjom na najwyższym poziomie odnośnie tematów, takich jak: Blockchain, IoT, cyberbezpieczeństwo, sztuczna inteligencja oraz big data. 

Oczekuje się, że w wydarzeniu weźmie udział około 8000 uczestników, w tym CTO, szefowie innowacji i technologii, dyrektorzy IT, programiści, start-upy, OEM, rząd, dostawcy technologii, inwestorzy, VC i wielu innych. Blockchain Expo zaprezentuje najnowocześniejsze technologie od ponad 300 wystawców i zapewni wgląd od ponad 500 prelegentów dzielących się niezrównaną wiedzą branżową i prawdziwymi doświadczeniami. Tematy mają zachaczać również o; sektory prawne, handel detaliczny, usługi finansowe, opiekę zdrowotną, ubezpieczenia, energetykę, muzykę, rząd, nieruchomości i inne.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.