Blockchain Expo Europe 2020 | CrypS.

Blockchain Expo Europe 2020

Online
Blockchain Expo Europe 2020 Amsterdam Eventy
Nazwa:
Blockchain Expo Europe 2020
Data:
25 listopada 2020 - 26 listopada 2020
Adres wydarzenia:
Online
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
-
Tryb wydarzenia:
Online

Jedno z największych europejskich wydarzeń na świecie, jakim jest Blockchain Expo odbędzie się 25 listopada. Na dwa dni zgromadzą się najważniejsze i największe firmy z branży, prezentując treści i prowadząc dyskusje na najwyższym poziomie. Zostaną poruszone tematy takie jak: blockchain, IoT, cyberbezpieczeństwo, zasoby w chmurze, sztuczna inteligencja (AI) oraz duże zbiory danych (big data).

Na Blockchain Expo znajdzie się 300 wystawców i ponad 500 mówców dzielących się swoją wiedzą. Branże, których mogą dotyczyć poruszane zagadnienia to: sektor prawny, handel detaliczny, usługi finansowe, opieka zdrowotna, ubezpieczenia, energia, muzyka, administracji, nieruchomości i inne. Wydarzenie odbędzie się całkowicie online.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.