Blockchain Economy | CrypS.

Blockchain Economy

WOW Convention Center, Istambuł, Turcja
Eventy
Nazwa:
Blockchain Economy
Data:
20 lutego 2020 - 21 lutego 2020
Adres wydarzenia:
WOW Convention Center, Istambuł, Turcja
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
19 EUR – 199 EUR
Tryb wydarzenia:
Online

Turcja jest krajem, w którym kryptowaluty posiada 20% populacji. W związku z ogromnym zainteresowaniem cyfrową ekonomią w Stambule odbywa się cykliczny szczyt poświęcony technologii blockchain i jej praktycznym zastosowaniom. Podczas dwudniowej konferencji, zorganizowanej dla ponad 10 tysięcy uczestników, pojawią setki prelekcji i spotkań. Nie zabraknie też sław. Wśród wielkich nazwisk branży krypto, pojawią się m.in: John McAfee, Tom Lee, Alex Alexandrov czy Nithin Eapen.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.