Blockchain Economy London Summit 2022 | CrypS.

Blockchain Economy London Summit 2022

Londyn
Blockchain Economy London Summit 2022 Eventy
Nazwa:
Blockchain Economy London Summit 2022
Data:
27 lutego 2023 - 28 lutego 2023
Adres wydarzenia:
Londyn
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
£179 - £999
Tryb wydarzenia:
Offline

Blockchain Economy London Summit 2022 to największe jak dotąd wydarzenie blockchain w Wielkiej Brytanii, które łączy kluczowych graczy z branży kryptograficznej i ekspertów, aby na nowo zdefiniować przyszłość finansów.

Szósta edycja Blockchain Economy London Summit odbędzie się w ciągu dwóch dni w dniach 27-28 lutego 2023 r. z udziałem najlepszych światowych firm kryptograficznych i przedsiębiorców blockchain i będzie szeroko zakrojonym wydarzeniem kryptograficznym w Londynie, aby zbadać potencjał: web3, NFT, kryptowalut oraz blockchainu i Metaverse.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.