Blockchain Economy Istanbul Summit 2022 | CrypS.

Blockchain Economy Istanbul Summit 2022

Stambuł
Blockchain Economy Istanbul Summit 2022 Eventy
Nazwa:
Blockchain Economy Istanbul Summit 2022
Data:
27 lipca 2022 - 28 lipca 2022
Adres wydarzenia:
Stambuł
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
$219 - $1250
Tryb wydarzenia:
Offline

Blockchain Economy Istanbul Summit 2022 to największe wydarzenie blockchain w Eurazji, które gromadzi kluczowych graczy branży kryptograficznej i ekspertów, aby na nowo zdefiniować przyszłość finansów. 

Czwarta edycja Blockchain Economy Summit 2022 odbędzie się w ciągu dwóch dni w Stambule w dniach 27-28 lipca 2022 r. z udziałem czołowych światowych firm kryptograficznych i przedsiębiorców blockchain.

Stambuł jest jednym z najstarszych, bogatych historycznie i kulturowo miast świata. Od czasów bizantyjskich miasto pozostaje ważnym gospodarczo i finansowo ośrodkiem handlowym na świecie z szeroką gamą obiecujących możliwości. Dziś 16% populacji Turcji – 13,6 mln ludzi, posiada własne krypto, co czyni Turcje jednym z największych krajów posiadających krypto na świecie. 
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.