Blockchain Economy Dubai Summit 2022 | CrypS.

Blockchain Economy Dubai Summit 2022

Dubaj
Blockchain Economy Dubai Summit 2022 Eventy
Nazwa:
Blockchain Economy Dubai Summit 2022
Data:
4 października 2022 - 5 października 2022
Adres wydarzenia:
Dubaj
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
149 - 4200 USD
Tryb wydarzenia:
Offline

Blockchain Economyb Dubai Summit 2022 to największa na świecie sieć konferencji poświęconych blockchain, która gromadzi kluczowych graczy branży kryptograficznej i ekspertów, aby na nowo zdefiniować przyszłość finansów.

Piąta edycja Blockchain Economy Dubai Summit 2022 odbędzie się w ciągu dwóch dni w Dubaju w dniach 4-5 października 2022 r. z udziałem czołowych światowych firm kryptograficznych i przedsiębiorców blockchain. 

Dziś Zjednoczone Emiraty Arabskie, a konkretnie Dubaj, szykują się, by stać się globalnym centrum kryptograficznym. W ten sposób Blockchain Economy Dubai Summit 2022 będzie głównym spotkaniem w regionie w imieniu świata blockchain i kryptowalut, z szeroką gamą tematów skupionych na technologiach finansowych przyszłości, szerokich możliwościach nawiązywania kontaktów i uczestnictwie z ponad 60 krajów.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.