Blockchain Contest for Students | CrypS.

Blockchain Contest for Students

Poznań
Blockchain Contest for Students Eventy
Nazwa:
Blockchain Contest for Students
Data:
14 grudnia 2022 - 14 grudnia 2022
Adres wydarzenia:
Poznań
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
-
Tryb wydarzenia:
Offline

Wydarzenie Blockchain Contest for Students kierowane jest do studentów z różnych uczelni z całej Polski. To już druga edycja spotkań z technologią przyszłości, podczas których motywem przewodnim będzie edukacja w zakresie blockchaina, jego możliwości oraz realnych rozwiązań.

Prócz samej nauki, celem przewodnim wydarzenia będzie konkurs, z którego może wyłonić się prawdziwy technologiczny startup. Studenci połączą się w grupy, by wspólnie stworzyć własny projekt, wykorzystując technologię blockchain, która będzie rozwiązywała realny problem jaki dana grupa wskaże. Prace będą oceniane, a na najlepsze trzy projekty będą czekać nagrody. Istnieje też duża szansa, że jeśli jakiś projekt zachwyci jury, będzie on miał możliwość ujrzeć światło dziennie i zaistnieć w naszej rzeczywistości.

Omawiane tematy:

  • Co to jest blockchain i jakie problemy rozwiązuje?
  • Kiedy wdrożyć tę technologię?
  • Integralność danych i zarządzanie danymi
  • Korzyści i wyzwania
  • Wyjaśnienie podstawowych pojęćDodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.