Blockchain Africa Conference 2021: Beyond the Hype | CrypS.

Blockchain Africa Conference 2021: Beyond the Hype

Johannesburg, Afryka
Konferencja blockchain w Afryce 2021 roku Eventy
Nazwa:
Blockchain Africa Conference 2021: Beyond the Hype
Data:
18 marca 2021 - 19 marca 2021
Adres wydarzenia:
Johannesburg, Afryka
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
R1200 - R2500
Tryb wydarzenia:
Mix (Offline+Online)

Afrykańskie Konferencje Blockchain Events, organizowane przez Bitcoin Events od 2015 roku, są pierwszymi tego typu konferencjami w Afryce i gromadzą one liderów branży z całego świata. Ponad 35 krajów, 2000 delegatów i 170 prelegentów uczestniczyło w sześciu poprzednich konferencjach, zarówno z sektora publicznego jak i prywatnego. Na tych wydarzeniach z pewnością będzie pokazany potencjał blockchainu i kryptowalut w krajach 3 świata. Podczas konferencji zostanie zbadane, w jaki sposób technologia blockchain i waluty kryptograficzne stwarzają możliwości i korzyści dla osób prywatnych, rządów, przedsiębiorstw i instytucji poprzez usuwanie i ulepszanie nieefektywnych systemów i procesów wewnątrz organizacji i pomiędzy nimi.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.