BLOCK3000: Blockchain Battle | CrypS.

BLOCK3000: Blockchain Battle

Portugalia
BLOCK3000: Blockchain Battle Europa
Nazwa:
BLOCK3000: Blockchain Battle
Data:
6 czerwca 2022 - 7 czerwca 2022
Adres wydarzenia:
Portugalia
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
€300 - €2000
Tryb wydarzenia:
Offline

BLOCK3000: Blockchain Battle to największa w Europie międzynarodowa konferencja na temat Blockchain, Web 3.0 i kryptowalut prezentowana w innowacyjnym formacie.

Wykłady będą prowadzane przez założycieli lub top managerów topowych sieci blockchain: Solana, Cardano, Polygon, Polkadot, Cosmos, Near, Ethereum i innych.

Spotkania i prezentacje planowane są w formie paneli dyskusyjnych, gdzie obiektywnie i rzetelnie zostaną omówione perspektywy i problemy sieci blockchain, interoperacyjności, skalowalności i bezpieczeństwa. Najlepsi eksperci postarają się przewidzieć rozwój całej branży.

Nie zabraknie również przedstawicieli największych funduszy inwestycyjnych, influencerów, dziennikarzy, prywatnych inwestorów, biznesmenów i po prostu pasjonatów branży kryptograficznej, którzy udzielą informacji zwrotnej na zakończenie wystąpień.

Oprócz programistów Blockchain, Blockchain Battle będzie zawierał również prelegentów z innych dziedzin: DeFi, GameFi, Metaverses, NFT itp.

Zdobądź odpowiedzi na ważne pytania ze świata kryptowalut:

  • Czy Ethereum zachowa wiodącą rolę?
  • Czy Solana utrzyma swoją pozycję?
  • Czy zobaczymy przełom ze strony Cardano?
  • Jakie nowe trendy kryptograficzne pojawią się w najbliższym czasie?
  • Która giełda kryptowalut obejmie prowadzenie, zostawiając w tyle rynkowe mastodonty?
  • Jakie są perspektywy rozwoju GameFi i Metaverse?Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.