BLOCK WORLD TOUR GRANADA 2023 | CrypS.

BLOCK WORLD TOUR GRANADA 2023

Hiszpania
BLOCK WORLD TOUR GRANADA 2023 Europa
Nazwa:
BLOCK WORLD TOUR GRANADA 2023
Data:
26 stycznia 2023 - 27 stycznia 2023
Adres wydarzenia:
Hiszpania
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
19,95 € - 999,00 €
Tryb wydarzenia:
Offline

Block World Tour Granada 2023  to technologiczne i wielokulturowe wydarzenie, które po dziewięciu edycjach od 2018 roku ugruntowało swoją pozycję w Hiszpanii i obejmowało różne aspekty technologiczne XXI wieku. Jest to miejsce w którym wszyscy spotykają się, aby uzyskać informacje na temat Blockchainów i postępu technologicznego.

Na wydarzeniu zaprezentowane zostaną nie tylko nowinki technologiczne, nowości i prelekcje na najwyższym poziomie akademickim, ale także cykl warsztatów prowadzonych przez znakomitych ekspertów oraz cykl konferencji w placówkach edukacyjnych miasta, aby uświadomić młodzieży znaczenie tej technologii oraz możliwości rozwoju osobistego i zawodowego, które są obecnie rzeczywistością.

Główne tematy wydarzenia:

  • Blockchain
  • DeFi
  • FinTech

 
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.