BlackSeaChain 2022 | CrypS.

BlackSeaChain 2022

Bułgaria
BlackSeaChain 2022 Eventy
Nazwa:
BlackSeaChain 2022
Data:
1 września 2022 - 2 września 2022
Adres wydarzenia:
Bułgaria
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
50 BGN - 499 BGN
Tryb wydarzenia:
Mix (Offline+Online)

BlackSeaChain 2022 łączy projekty technologiczne i biznesowe blockchain oraz profesjonalistów na dwudniowym wydarzeniu edukacyjnym i networkingowym.

Przygotuj się na dwa pełne dni ekscytujących przemówień wygłoszonych przez odnoszących sukcesy przedsiębiorców blockchain i doświadczonych programistów, wnikliwe dyskusje panelowe z dzisiejszym liderem opinii oraz praktyczne warsztaty, które poprawią Twoje umiejętności w zakresie blockchain.

Główne tematy na konferencji:

  • Decentralizacja, skalowalność i bezpieczeństwo — rozwiązania warstwy 1 i warstwy 2
  • Inteligentne kontrakty – aplikacje, wyzwania i przyszłe trendy
  • Integracje Blockchain z AI, IoT i innymi modnymi technologiami
  • DeFi i wpływ zdecentralizowanych finansów – zalety i wyzwania
  • NFT – nowa mania w świecie kryptowalut – poza przereklamowanymi obrazami jpeg
  • Inwestycje, inteligentne kontrakty, prawne i podatkowe aspekty aktywów cyfrowychDodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.