Bitcoin Tej w zupełnie nowej odsłonie! | CrypS.

Bitcoin Tej w zupełnie nowej odsłonie!

Poznań
Bitcoin [BTC]
Nazwa:
Bitcoin Tej w zupełnie nowej odsłonie!
Data:
31 stycznia 2024 - 31 stycznia 2024
Adres wydarzenia:
Poznań
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
Wstęp darmowy
Tryb wydarzenia:
Offline

Poznańskie „Tej” jest chyba najpopularniejszym przykładem gwary stolicy Wielkopolski, ale my nie do końca o tym chcemy Was dziś poinformować.

W ostatnią środę tego miesiąca, czyli 31 stycznia 2024 roku odbędzie się czterdziesta ósma edycja spotkań fanów kryptowalut o nazwie „Bitcoin Tej!”.

W tym roku organizatorzy szykują dla uczestników coś wyjątkowego! Na każdym z planowanych spotkań będą pojawiać się nowe aktywności, które zapewnią jeszcze więcej inspiracji i możliwości do nauki oraz networkingu.

Zbieraj POAP na Każdym Spotkaniu! Jako dowód Waszego udziału, na każdym wydarzeniu będziecie mogli zdobyć wyjątkowy POAP (Proof of Attendance Protocol). To świetna okazja, aby zebrać unikalne cyfrowe pamiątki z naszych spotkań.

Atrakcyjna Nagroda na Koniec Roku: Na koniec roku twórcy tego cyklu szykują niespodziankę dla tych z Was, którzy będą z nimi najczęściej. Czeka na Was atrakcyjna nagroda, która doceni Wasze zaangażowanie i obecność na naszych spotkaniach. Spotkanie

Pełne Inspiracji: Przygotujcie się na fascynujące dyskusje, wymianę doświadczeń i świetną zabawę. Spotkanie to doskonała okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę i nawiązać nowe, wartościowe kontakty.

Wspólnie Tworzymy Społeczność: Nie zapomnijcie udostępnić informacji o wydarzeniu swoim znajomym, którzy są pasjonatami kryptowalut, oraz tym, którzy chcieliby dowiedzieć się, dlaczego ten świat nas tak fascynuje.

Koszt? Wstęp na wydarzenie jest darmowy!

Dołącz do grupy na Telegramie, by być na bieżąco z najnowszymi informacjami!

Śledźcie również oficjalne wydarzenie na Facebooku, by nie przegapić żadnej z ważnych informacji.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.