Bitcoin Tej "Airdropy" #42 | CrypS.

Bitcoin Tej “Airdropy” #42

Poznań, Pawilon "Tafla" przy Roosevelta 22
Blockchain
Nazwa:
Bitcoin Tej “Airdropy” #42
Data:
26 lipca 2023 - 26 lipca 2023
Adres wydarzenia:
Poznań, Pawilon "Tafla" przy Roosevelta 22

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem kryptowalut na czterdziestą drugą edycję spotkań „Bitcoin Tej!”.

Wydarzenie po raz kolejny odbędzie się w Poznaniu, skąd wywodzi się legendarne miejskie słowo ”tej!”. Jest to doskonała okazja, by spotkać i poznać ciekawe osoby poruszające się po sektorze blockchaina, kryptowalut oraz Web3.

Aby tradycji stało się zadość, termin kolejnej edycji przypada oczywiście na ostatnią środę miesiąca, która tym razem wypada 26 lipca. Event startuje od godziny 18:00. Wejście jest oczywiście darmowe 🙂

Polecam również śledzić szczegóły związane z tym wydarzeniem na jego oficjalnych kanałach social media:

Instagram: https://www.instagram.com/bitcointej/
Fanpage na Facebook: https://web.facebook.com/BitcoinTej
Twitter: https://twitter.com/BitcoinTej

Więcej informacji będzie pojawiało się na stronie wydarzenia na Facebooku.




Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.