Bitcoin Tej #19 Ognisko | CrypS.

Bitcoin Tej #19 Ognisko

Poznań - Lasek Marceliński
Eventy
Nazwa:
Bitcoin Tej #19 Ognisko
Data:
1 lipca 2020 - 1 lipca 2020
Adres wydarzenia:
Poznań - Lasek Marceliński
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
––
Tryb wydarzenia:
Offline

Pierwsze od dawna wydarzenie w tej formule. Spotkanie poznańskiej społeczności zainteresowanej bitcoinem i tematami pokrewnymi, tym razem w okolicznościach nieformalnych.

Prócz sposobności do miłego spędzenia czasu i nawiązywania kontaktów, wydarzenie będzie także okazją tematyczną: program przewiduje networking.

Udział jest darmowy, co więcej – przeznaczoną do pieczenia kiełbasę, a także pieczywo i dodatki zapewniają organizatorzy. Jak zaznaczono, we włąsnym zakresie należy zaopatrzyć się jedynie w napoje.

Nie dołączono przy tym wskazówki, czy napoje te mają być obowiązkowo bezalkoholowe (co w istocie samo w sobie jest pewną wskazówką) – pod rozwagę w przypadku osób ewentualnie temu niechętnych.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie wydarzenia na Facebooku.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.