Bitcoin FilmFest 2024 już 21 kwietnia w Warszawie | CrypS.

Bitcoin FilmFest 2024 już 21 kwietnia w Warszawie

Warszawa, Kinoteka, Pałac Kultury i Nauki
Festiwal filmowy bitcoin 2024 Bitcoin [BTC]
Nazwa:
Bitcoin FilmFest 2024 już 21 kwietnia w Warszawie
Data:
19 kwietnia 2024 - 21 kwietnia 2024
Adres wydarzenia:
Warszawa, Kinoteka, Pałac Kultury i Nauki
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
21-210 EU
Tryb wydarzenia:
Offline

Festiwal filmowy poświęcony bitcoinowi – Bitcoin FilmFest (BFF) – powraca do Warszawy z drugą edycją, połączoną z wyjątkowymi obchodami czwartego już halvingu największej z kryptowalut!

Wydarzenie to wykracza poza zwykłe granice konferencji, oferując wciągającą mieszankę pokazów filmowych, interaktywnych dyskusji oraz mnóstwa zajęć edukacyjnych i rozrywkowych. Weź udział w przełomowym wydarzeniu, które łączy ekosystem 19Bitcoina, sztuki i kultury w jedno niezapomniane przeżycie.

Najważniejsze punkty programu:

  • Warsztaty tematyczne: weź udział w sesjach poświęconych kinie, tworzeniu filmów, psychodelikom, technologii, innowacjom dot. BTC i rozwojowi kariery.
  • Pokazy filmowe: obejrzyj wybrane filmy w warszawskim kinie Kinoteka oraz w dodatkowych salach kultowego Pałacu Kultury i Nauki, wśród których znajdziesz takie tytuły jak DIRTY COIN, BITCOINERS, DEATH ATHLETIC i wiele innych.
  • Unikalne gry związane z halvingiem: weź udział w działaniach inspirowanych starożytnymi igrzyskami olimpijskimi, których celem jest zaangażowanie europejskich społeczności bitcoina.
  • Półmaraton: przeżyj wyścig, który oferuje więcej niż tylko start i metę.
  • Main Party: świętuj tegoroczny halving 20 kwietnia o 4:20 i przeżyj niezapomnianą noc.Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.