Bitcoin Amsterdam 2023 | CrypS.

Bitcoin Amsterdam 2023

Westergas, Amstrerdam
konferencja bitcoin Bitcoin [BTC]
Nazwa:
Bitcoin Amsterdam 2023
Data:
12 października 2023 - 14 października 2023
Adres wydarzenia:
Westergas, Amstrerdam
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
374- 3,499 USD/ 1,404,243 - 13,137,553 satsów
Tryb wydarzenia:
Offline

N‍ajwiększe europejskie święto dotyczące króla kryptowalut powraca do stolicy Holandii, by ponownie zebrać w tym miejscu wszystkich entuzjastów BTC. Organizatorzy Bitcoin Amsterdam mają na celu powtórzenie historycznego sukcesu swojego zeszłorocznego wydarzenia, by kontynuować swoją misję globalnej hiperbitcoinizacji!

W zeszłym roku konferencja ta była największym wydarzeniem poświęconym tworowi Natoshiego Nakamoto, jaki odbywało się na naszym kontynencie. Wydarzenie, które miało miejsce w Westergas Event Forum zgromadziło rok temu prawie 3000 uczestników, którzy mogli razem uczyć się, angażować i imprezować z innymi fanami BTC. Na scenie pojawiło się 126 znakomitych mówców z całej Europy i spoza niej, którzy reprezentowali różne punkty widzenia i przedstawiali różne perspektywy.

Teraz to wydarzenie ponownie odbędzie się w dniach 12-14 października w tym samym miejscu, a wśród prelegentów pojawią się znakomite postacie znane każdemu fanowi ekosystemu BTC. Uczestnicy będą mogli wysłuchać między innymi, co do powiedzenia będą mieli:

  • Adam Back, współzałożyciel & CEO, Blockstream
  • Balaji Srinivasan, twórca The Network State
  • Raph Japh, deweloper Ordinals Protocol
  • Rizzo, redaktor naczelny Bitcoin Magazine

i wiele postaci zasłużonych dla rozwoju bitcoina!

Więcej szczegółów na oficjalnej stronie wydarzenia pod tym linkiem.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.