Bitcoin 2022 Amsterdam | CrypS.

Bitcoin 2022 Amsterdam

Amsterdam
Bitcoin 2022 Amsterdam Eventy
Nazwa:
Bitcoin 2022 Amsterdam
Data:
12 października 2022 - 14 października 2022
Adres wydarzenia:
Amsterdam
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
€249 - €2999
Tryb wydarzenia:
Offline

Konferencja Bitcoin 2022 Amsterdam zgromadzi największych ekspertów, innowatorów i myślicieli obszaru kryptowalut. Omówią oni najnowsze zmiany w branży, ze szczególnym uwzględnieniem trwającej hiperbitcoinizacji. Wśród prelegentów poprzednich edycji pojawili się między innymi Michael SaylorPeter Thiel i Serena Williams.

Bitcoin 2022 Amsterdam to pierwsza duża konferencja Bitcoin Magazine odbywająca się poza Ameryką. Jej celem jest aktywizacja uczestników z Europy – jednego z najbardziej niepewnych obszarów regulacyjnych. W pogoni za hiperbitcoinizacją żaden region nie powinien zostać obojętny. Wydarzenie odbędzie się w najbardziej kultowych miejscach Amsterdamu, Gashouder i Transformatorhuis w dzielnicy Westergas.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.