Binance organizuje w Warszawie specjalny event z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet! | CrypS.

Binance organizuje w Warszawie specjalny event z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet!

Rotunda, Marszałkowska 100/102, Warszawa, 00-026, Polska
Dzień Kobiet z Binance Binance
Nazwa:
Binance organizuje w Warszawie specjalny event z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet!
Data:
7 marca 2024 - 7 marca 2024
Adres wydarzenia:
Rotunda, Marszałkowska 100/102, Warszawa, 00-026, Polska
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
Wstęp wolny
Tryb wydarzenia:
Offline

Dołącz do wyjątkowego wydarzenia Binance w ramach Międzynarodowego Dnia Kobiet! Partnerem wydarzenia jest organizacja Blockchain Girls.

Świętuj Dzień Kobiet w Warszawie z Binance

Świętuj siłę ducha i osiągnięcia kobiet na całym świecie. Celem wydarzenia jest wzajemna inspiracja i zrobienie pierwszego (lub kolejnego) kroku w kierunku zrozumienia świata blockchain i web3. Wszyscy musimy od czegoś zacząć, więc dlaczego nie tutaj i teraz? Z #CryptoIsYours taka wizja przyszłości jest możliwa!

Czwartkowy wieczór z Binance zapewni możliwość dzielenia się wiedzą i nawiązania nowych kontaktów. Posłuchasz ciekawych spostrzeżeń podczas prezentacji na scenie oraz dyskusji panelowej z ekspertkami.

Nasze panelistki opowiedzą między innymi o rozwoju kariery w web3 czy ich początkach w tej branży. Wydarzenie ma na celu zaintrygowanie zarówno początkujących entuzjastów kryptowalut, jak i doświadczonych weteranów, aby każdy znalazł coś dla siebie.

Ale na tym nie poprzestaniemy! Zaplanowaliśmy przyjemne aktywności, podczas których uczestnicy będą mogli wygrać ekskluzywne gadżety Binance oraz Blockchain Girls. Przyjdź, weź udział i zyskaj szansę na zabranie do domu limitowanych prezentów.

Nawiąż kontakt z osobami o podobnych poglądach, zanurz się w świat kryptowalut, blockchain i web3 oraz zamień inspirację w realne działanie.

Plan wydarzenia wygląda następująco:

18:00 Przywitanie gości

18:10 – 18:30 Prezentacja przygotowana przez Katarzynę Wabik, Dyrektor Generalną, Binance Polska

18:30 – 19:10 Prezentacja przygotowana przez Paulinę Paprzycką, współzałożycielkę Blockchain Girls

19:10 – 19:30 Quiz z nagrodami

19:30 – 20:00 Przerwa na kawę

20:00  – 20:20 Prezentacja wolontariuszek programu Binance Angels

20:20  – 20:40 Prezentacja przygotowana przez Katarzynę Szczudlik, Partnerkę i adwokatka w FinTech kancelarii Schoenherr

20:40  – 21:00 Sesja Q&A

21:00 – 21:45 Networking

Zapisz się już teraz na to wydarzenie i pamiętaj, przyszłość nie czeka!
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.