Binance (Master Class) - Czym są scamy i jak nie dać się oszukać? | CrypS.

Binance (Master Class) – Czym są scamy i jak nie dać się oszukać?

Binance masterclass 25.01.2021 Eventy
Nazwa:
Binance (Master Class) – Czym są scamy i jak nie dać się oszukać?
Data:
25 stycznia 2021 - 25 stycznia 2021
Adres wydarzenia:

W ciągu ostatnich kilku miesięcy, gdy kryptowaluty poszybowały w górę, coraz łatwiej znaleźć oferty mówiące o szybkim wzbogaceniu się za pomocą kryptowalut.

Jak dbać o bezpieczeństwo swoich krypto? Na co uważać? Jak rozpoznać scam? – To będą główne tematy poruszone na “Masterclass z Binance” poprowadzonym przez Marcina Lewandowskiego aktywnego inwestora i polskiego ambasadora Binance w ramach programu Binance Angels. Wydarzenie jest bezpłatne, dlatego osoby, które nie są zaznajomione z tematem z pewnością wyciągną sporą dawkę informacji z webinaru.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.