Binance i MetaMixer zapraszają na Crypto Fever do Poznania | CrypS.

Binance i MetaMixer zapraszają na Crypto Fever do Poznania

Al. Niepodległości 30, Poznań, Polska
Binance x MetaMixer Binance
Nazwa:
Binance i MetaMixer zapraszają na Crypto Fever do Poznania
Data:
17 kwietnia 2024 - 17 kwietnia 2024
Adres wydarzenia:
Al. Niepodległości 30, Poznań, Polska
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
-
Tryb wydarzenia:
Offline

Już w najbliższą środę, 17 kwietnia, odbędzie się kolejny event organizowany przez MetaMixer – CryptoFever. Tym razem jego partnerem jest Binance, a wydarzenie jest organizowane w “W Sercu” na Al. Niepodległości 30 w Poznaniu. Crypto Fever to unikatowa okazja, aby zgłębić tajniki kryptowalut, dowiedzieć się więcej o bezpiecznych metodach inwestycji oraz zrozumieć, jak sztuka cyfrowa przenika do świata blockchain.


W pierwszej części wydarzenia, w tzw. fazie edu, organizatorzy planują udzielić odpowiedzi na takie pytania, jak: czy kryptowaluty to tylko spekulacja czy przyszłość finansów? Dlaczego bitcoin ma wartość i obecnie osiąga tak świdrujące wyceny? O co chodzi z tym halvingiem i dlaczego on ma znaczenie? Jak wejść do świata kryptowalut w bezpieczny sposób?

W kolejnej części Natalia Kosińska, Growh Manager w Binance Poland, zaprezentuje “Wejście w świat krypto z Binance”. W prezentacji zostaną omówione takie tematy, jak m.in. różnice między długoterminowym gromadzeniem wartości a szybkim reagowaniem na rynkowe zmiany, oferta dostępna na Binance, czy edukacja z pomocą Binance Academy.

Tym wydarzeniom towarzyszyć będzie wystawa sztuki z motywami krypto, a także możliwość networkingu. Dodatkowe informacje o evencie są dostępne pod tym linkiem.

Inicjatywę MetaMixer kreuje grupa ludzi związanych ze sztuką, technologią i biznesem. Ich misją jest sprawić, żeby NFT, Metaverse, kryptowaluty i Web3 były przystępne i zrozumiałe dla każdego, kto chciałby inwestować lub tworzyć. Organizują oni spotkania łączące artystów, designerów, grafików, inwestorów, programistów. Edukują nt. NFT, Metaverse i Web3, a także pomagają w stawianiu pierwszych kroków w Web3.

Binance to wiodący w skali globalnej ekosystem blockchain, a w pakiecie produktów ma m.in. największą na świecie pod względem obrotów giełdę kryptowalut. Platforma Binance, z której korzystają miliony użytkowników, oferuje możliwość handlu kryptowalutami, edukacji, a także dostęp do branżowych danych i badań.

Binance prowadzi także rozbudowaną działalność charytatywną, a także inwestuje w rozwiązania zdecentralizowane i infrastrukturalne. Więcej informacji o Binance można znaleźć na oficjalnej stronie.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.