Binance Blockchain Week Stambuł 2023 | CrypS.

Binance Blockchain Week Stambuł 2023

Stambuł, Turcja
Binance konferencja Turcja Binance
Nazwa:
Binance Blockchain Week Stambuł 2023
Data:
8 listopada 2023 - 9 listopada 2023
Adres wydarzenia:
Stambuł, Turcja
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
90 USD
Tryb wydarzenia:
Online

Największa na świecie giełda kryptowalut –  Binance – zaprasza na szóstą edycję wydarzenia „Binance Blockchain Week” 2023. Tegoroczne wydanie tego eventu odbędzie się w Stambule w Turcji, w dniach 8 i 9 listopada. 

Binance prowadzi obecnie sprzedaż biletów Early Birds, które możecie nabyć w tym miejscu.

Binance Blockchain Week 2023 ma na celu zgromadzenie liderów branży, decydentów, inwestorów, przedsiębiorców oraz innowatorów w celu podzielenia się swoimi spostrzeżeniami i wizjami dotyczącymi rozszerzenia adopcji blockchain i kryptowalut. 

Uczestnicy mogą spodziewać się pełnych dwóch dni paneli, przemówień i rozmów, które zapewnią kompleksowe zrozumienie krajobrazu blockchaina i jego potencjalnych zastosowań. W hali wystawowej zostaną zaprezentowane najnowsze projekty i usługi związane z tą technologią, sprzyjające możliwości nawiązywania kontaktów dla uczestników.

Nieprzypadkowo również na gospodarza tegorocznej edycji wybrano turecki Stambuł. Bogata historia i innowacyjność tego miasta w połączeniu z jego położeniem na skrzyżowaniu dróg między Wschodem a Zachodem sprawiają, że jest to idealne tło dla tego wydarzenia.

Ponieważ świat finansów w coraz większym stopniu obejmuje adopcję technologii blockchain, Stambuł jest dla uczestników okazją do pogłębienia wiedzy i gotowości na nową erę finansową. Ponadto Turcja wykazała duży apetyt na innowacje oparte na technologii blockchain, co czyni ją jednym z wiodących użytkowników zasobów cyfrowych na świecie.

8-9 listopada 2023, Stambuł. Warto już teraz zapisać tę datę w swoim kalendarzu i wybrać się do Turcji na ten niesamowity event!
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.