Berlinverse 2022 | CrypS.

Berlinverse 2022

Berlin
Berlinverse 2022 Europa
Nazwa:
Berlinverse 2022
Data:
6 grudnia 2022 - 7 grudnia 2022
Adres wydarzenia:
Berlin
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
€49 - €399
Tryb wydarzenia:
Offline

Berlinverse to miejsce, w którym będzie można zobaczyć przyszłość Internetu, Web3, Metaverse, NFT, GameFI, przedmioty kolekcjonerskie, muzykę i sztukę cyfrową/sztukę generatywną. Odkryj wiele niesamowitych firm, artystów, przedsiębiorców i ukrytych skarbów na dwóch ekscytujących poziomach.

Główne tematy wydarzenia:

  • Co się stało z FTX: historia prawna stojąca za upadkiem tej giełdy
  • Pozew Yuga Labs SEC
  • Jak działają podatki od kryptowalut dla osób fizycznych i firm
  •  Legalność NFT i akceptowalne praktyki biznesoweDodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.