Asia Metaverse Conference 2022 | CrypS.

Asia Metaverse Conference 2022

Online
Asia Metaverse Conference 2022 Eventy
Nazwa:
Asia Metaverse Conference 2022
Data:
24 maja 2022 - 26 maja 2022
Adres wydarzenia:
Online
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
-
Tryb wydarzenia:
Online

Podczas wydarzenia Asia Metaverse Conference 2022 zostaną przedstawione najnowsze wiadomości rynkowe dotyczące globalnych firm z branży metaverse, pomagające im znaleźć nowych inwestorów i możliwości marketingowe na Azjatyckim rynku.

W wydarzeniu udział weźmie ponad 500 firm z branży gamingu, NFT, DeFi oraz tych stricte technologicznych, 80 podmiotów inwestycyjnych, 50 lokalnych azjatyckich mediów i ponad 30 globalnych mediów. Oczekuje się około 10 000 uczestników online. Warto podkreślić, że ponad 80 prelegentów poruszy tematy związane z innowacjami metaverse, a reszta prelegentów opowie o najnowszych strategiach inwestycyjnych w branży rozrywkowej, grach Blockchain, czy branży NFT i DeFi.

Co zyskasz jako partner konferencji?

  • Możliwość poznania potencjalnych partnerów oraz start-up’y zainteresowany współpracą.
  • Poznanie najnowszych projektów Metaverse
  • Dostęp do firm VC i inwestorów
  • Możliwość przyciągnięcia nowych zainteresowanych do swoich projektów
  • Ekspozycję w społeczności kryptograficznej AzjiDodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.