ASIA CRYPTO WEEK | CrypS.

ASIA CRYPTO WEEK

Singapur
ASIA CRYPTO WEEK Eventy
Nazwa:
ASIA CRYPTO WEEK
Data:
26 września 2022 - 2 października 2022
Adres wydarzenia:
Singapur
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
-
Tryb wydarzenia:
Offline

Asia Crypto Week to tydzień różnych niezależnie organizowanych wydarzeń pobocznych wokół TOKEN2049 w Singapurze, trwających od 26 września do 2 października.

Tydzień kończy się wyjątkową imprezą zamykającą w CE LA VIE i Grand Prix Singapuru F1. Spodziewaj się szerokiej gamy spotkań, warsztatów, napojów i imprez networkingowych – tworząc niezrównane możliwości nawiązywania kontaktów.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.