AIM Summit London Edition 2022 | CrypS.

AIM Summit London Edition 2022

Londyn
AIM Summit London Edition 2022 Eventy
Nazwa:
AIM Summit London Edition 2022
Data:
16 maja 2022 - 17 maja 2022
Adres wydarzenia:
Londyn
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
500 USD
Tryb wydarzenia:
Mix (Offline+Online)

Rozpoczęty w 2015 r. AIM Summit to wiodące wydarzenie w zarządzaniu inwestycjami alternatywnymi, które gromadzi i łączy regionalnych inwestorów i menedżerów w świecie alternatyw (fundusze hedgingowe, Private Equity, Venture Capital, Private Debt, Digital Assets, FinTech) z globalnymi liderami branży.

AIM Summit to platforma do dyskusji na temat rozwoju inwestycji, globalnych warunków rynkowych, najnowszych trendów oraz forum networkingowego dla przyszłych możliwości biznesowych.

Jedyna konferencja w swoim charakterze i wielkości zorganizowana i zaaranżowana przez branżę w kameralnej konfiguracji, aby wywołać prawdziwe dyskusje na temat najlepszych praktyk i know-how.

 
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.