Advancing Bitcoin Developer Conference 2020 | CrypS.

Advancing Bitcoin Developer Conference 2020

Londyn
2-dniowa konferencja dla programistów bitcoin i blockchain w Londynie - advanting bitcoin developer conference 2020 Eventy
Nazwa:
Advancing Bitcoin Developer Conference 2020
Data:
6 lutego 2020 - 7 lutego 2020
Adres wydarzenia:
Londyn
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
£149 - £499
Tryb wydarzenia:
Offline

Advancing Bitcoin Developer Conference 2020 jest dwudniowym wydarzeniem poświęconym tematyce kryptowalut oraz blockchainowi. Konferencja odbywa się cyklicznie w Londynie. Towarzyszą jej prelekcje, wykłady, warsztaty oraz networking. Wydarzenie gromadzi znanych ekspertów i praktyków z całego świata. Jest skierowane przede wszystkim do osób, które chcą wyjść poza teorię i znaleźć inspirację oraz praktyczne umiejętności przydatne w rozwijającym się świecie kryptowalut.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.