A Trading & Research Warsaw Meet-up | CrypS.

A Trading & Research Warsaw Meet-up

Polska
A Trading & Research Warsaw Meet-up Europa
Nazwa:
A Trading & Research Warsaw Meet-up
Data:
18 marca 2023 - 18 marca 2023
Adres wydarzenia:
Polska

Jeśli interesujesz się rynkami finansowymi, światem kryptowalut i aktywnie trade’ujesz nie może Cię zabraknąć na ekskluzywnym wydarzeniu A Trading & Research Warsaw Meet-up.

Będzie to wyśmienita okazja do pogłębienia swojej wiedzy, networkingu oraz wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami rynku.

Rafał Zaorski i Marek Chajecki to goście specjalni. Opowiedzą między innymi jak odnieść sukces w tradingu oraz o roli researchu w tradingu. Dodatkowo, poruszony zostanie temat OSINT, czyli jak wykorzystywać biały wywiad w podejmowaniu decyzji rynkowych. Na  koniec wyselekcjonowani Uczestnicy, zaproszeni do udziału w Trading Competition, będą mieli możliwość sprawdzić swoje umiejętności traderskie w praktyce i odebrać atrakcyjne nagrody.

Po wydarzeniu głównym, uczestnicy Trading Competition będą zaproszeni przez Rafała Zaorskiego na VIP-afterparty do apartamentu przy ul. Złotej 44.

Aby uzyskać szansę wzięcia udziału w tym wydarzeniu, zachęcamy Cię do wysłania zgłoszenia poprzez Google formularz: https://docs.google.com/forms/d/17XkqDj8U3DPSEykpUtCbuTOhax9iwD_rrEDpBDXUQnE/alreadyresponded?edit_requested=true
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.