0xPoland - S01E01 | CrypS.

0xPoland – S01E01

online
Wydarzenie blockchain online od 0xPoland czyli firmy z zagadką Ethereum Eventy
Nazwa:
0xPoland – S01E01
Data:
8 grudnia 2020 - 8 grudnia 2020
Adres wydarzenia:
online
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
-
Tryb wydarzenia:
Online

Twórcy zagadki Ethereum, tuż po jej rozwiązaniu ogłosili pierwszy meetup dla programistów oraz fanów technologii blockchain (a dokładnie Ethereum). 0xPoland S01E01 “Down the rabbit hole” Ethereum Meetup – jest pierwszym spotkaniem 0xPoland, dlatego warto pojawić się na nim, a fakt, że wydarzenie odbędzie się całkowicie online tylko przyciąga uwagę większej publiczności. Celem 0xPoland jest stworzenie dobrze prosperującej społeczności Ethereum, w której można nawiązać kontakt z innymi programistami i zwolennikami tego rodzaju rozwiązań.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00 i rozpocznie je Marek Kirejczyk (CEO Ethworks) prezentacją na temat podstawowych koncepcji blockchain i przedstawi jak została zaprogramowana łamigówka, którą starała się rozwiązać duża część zainteresowanych. Po 45 minutach Leonid Logvinov (starszy inżynier oprogramowania w MakerDAO) przedstawi koncepcję stojącą za DAO i weźmie podstawową pożyczkę jako kontrakt inteligentny. Obaj panowie przewidzieli czas na Q&A podczas swoich rozmów. O 19:30 zaś rozpocznie się ostatnia część spotkania, którą będzie Virtual Networking, czyli czas na poznanie innych programistów i osób zainteresowanych technologią blockchain.

 
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.