Wtyczka od Binance dla przeglądarki Brave | Wiadomości | CrypS.

Wtyczka od Binance dla przeglądarki Brave

Marek Lesiuk
Brave logo over the bitcoin

Twórcy przeglądarki Brave, znanej z chronienia prywatności użytkowników, ogłosili rozpoczęcie współpracy z platformą kryptowalutową Binance.

W ramach tejże współpracy, użytkownikom zostanie udostępniona wbudowana wtyczka, z pomocą której ci będą mogli nabywać i obracać walutami wirtualnymi na platformach Binance.com i Binance.us.

Wtyczka będzie także mogła pełnić rolę portfela kryptowalutowego, umożliwiając przechowywanie środków oraz adresów. Dodatkowo, do dyspozycji ma też pozostawać zestaw opcji pomocniczych, takich jak wyświetlanie bilansów i podsumowań transakcji, ich historii, etc.

Póki co, wtyczka działa już w przeglądarce stacjonarnej wersji Brave Nightly (czyżby twórcy antycypowali, iż użytkownicy będą handlować kryptowalutami głównie pod „osłoną” nocy…?), w wersji podstawowej ma być udostępniona „wkrótce”, co oznaczać ma póki co nieokreślony jeszcze termin kwietniowy.

Brave logo over the bitcoinreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.