Współtwórca Dogecoina Billy Markus posiada tylko 42 000 USD w DOGE | Wiadomości | CrypS.

Współtwórca Dogecoina Billy Markus posiada tylko 42 000 USD w DOGE

Maciej Żerelik
dogecoin

Billy Markus, współtwórca Dogecoina ponownie przypomniał swoim zwolennikom, że nie jest on już przedstawicielem projektu. Zdradził także jak duże udziały posiada w kryptowalucie. Jak twierdzi, w swoim portfelu posiada zaledwie 220 000 DOGE, czyli około 42 000 USD po dzisiejszych cenach.

W wątku opublikowanym w niedzielę Markus, który na Twitterze posługuje się pseudonimem Shibetoshi Nakamoto, powtórzył, że nie pracuje już nad projektem Dogecoin.

Nie jestem w projekcie. Jestem członkiem społeczności. Posiadam około 220k Doge.

Dodał też, że nigdy nie wróci do kodowania swojego dzieła.

Praca nad projektem kryptowalutowym jest okropna. Jak faktycznie odkryłem, że im więcej robisz dla ludzi, tym bardziej uprawnieni stają się i gorzej cię traktują”

Pomimo swoich frustracji, Markus mówi, że szanuje deweloperów, którzy zgłosili się na ochotników, aby kontynuować projekt Dogecoin.

Będę bronił tych, którzy moim zdaniem aktywnie czynią przestrzeń lepszą. Będę zniechęcał tych, których czuję, że nie są.

dogecoinreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.