Wolumen XRP na 3 kwartał rośnie do rekordowych 37 mld USD | Wiadomości | CrypS.

Wolumen XRP na 3 kwartał rośnie do rekordowych 37 mld USD

Konrad Juszczyk
XRP jest obecnie 4 najpopularniejszym aktywem na rynku kryptowalut.

Obroty w wysokości 37,13 mld dolarów uzyskane przez Ripple są wyższe o ponad 100% w porównaniu z drugim kwartałem tego roku. Średni wolumen wzrósł z 196 mln do 403 mln dolarów. XRP jest obecnie 4 najpopularniejszym aktywem na rynku kryptowalut.

Rekordowo wysoki dzienny wolumen obrotu XRP

źródło: https://min-api.cryptocompare.com/

Jedne z najwyższych dotychczasowych wyników dla Ripple popychają firmę w kierunku wprowadzania coraz nowszych funkcjonalności. Obecnie gigant kryptowalutowy opracowuje nowy system narzędzi dla systemu ODL, używanego do płatności międzykrajowych. Celem tych działań jest otrzymywanie płynności z otwartego rynku globalnego, a nie tylko z samego Ripple.

Tą funkcją ma być Line of Credit działający w sieci RippleNet. Jest on skierowany do małych i średnich przedsiębiorstw potrzebujących płynności finansowej. Według raportu po uruchomieniu wersji testowej programu pożyczkowego firma otrzymała same pozytywne opinie. Dzięki Linii Kredytowej klienci mają możliwość kupna XRP od Ripple na kredyt, który zapewnia kapitał z góry. Dzięki funduszom mogą przyspieszyć wyniki, umożliwić skalowanie biznesu i wejść na nowe rynki.

Rozwój XRP

Ostatni kwartał był okresem ciągłej ewolucji infrastruktury XRP. Giełda FTX zintegrowała notowania spot XRP / USD i zaczęła przyjmować XRP jako zabezpieczenie dla wszystkich swoich instrumentów pochodnych. Wśród najlepszych giełd kryptowalut, FTX posiada obecnie największy udział w rynku otwartych interesów XRP. Dodatkowo Binance uruchomiło Inverse Perpetual Swaps dla XRP, a Flare ogłosił uruchomienie platformy inteligentnych kontraktów dla kryptowaluty od Ripple.

Biorąc pod uwagę całkowitą płynność i wolumen, XRP zakończył trzeci kwartał, awansując z piątego miejsca na czwarte jako najczęściej sprzedawane aktywa cyfrowe. Firma zwraca również uwagę na zalety XRP jako narzędzia do transakcji arbitrażowych. Posiadają one niskie opłaty, dużą szybkość transakcji i niezawodność aktywów.

 

XRP jest obecnie 4 najpopularniejszym aktywem na rynku kryptowalut.reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.