Wieloryby zgromadziły 122,588 BTC podczas ostatniego krachu | Wiadomości | CrypS.

Wieloryby zgromadziły 122,588 BTC podczas ostatniego krachu

Konrad Juszczyk
Co oznacza spadek BTC do poziomu 40,000 dolarów?

Niektórzy z najbardziej wpływowych posiadaczy Bitcoina kupili dołek podczas krachu na rynku w zeszłym tygodniu.

Wieloryby zwiększają swoją ekspozycję

Posiadacze dużych ilości bitcoinów (BTC) agresywnie kupują spadek w związku z ostatnią korektą cen, budząc optymizm w społeczności kryptowalut, że wyprzedaż może wkrótce się zakończyć. Korzystając z danych platformy analitycznej Glassnode, Anthony Pompliano z Morgan Creek Digital stwierdził niedawno, że podmioty, które posiadają od 10,000 do 100,000 BTC – kupiły 122,588 BTC podczas szczytu krachu w środę.

Fundusze hedgingowe również kupowały dołek. Firmy, które potwierdziły takie przypuszczenia to MVPQ Capital i ByteTree Asset Management z siedzibą w Londynie oraz singapurski Three Arrows Capital. Waluty cyfrowe przechodziły od „słabych rąk” do tych silnych, przez co instytucje odkupywały kryptowaluty na wyprzedaży.

Ostatnie ruchy na rynku

Od początku fazy korekty Bitcoina, handlowcy borykali się z bardzo niezdecydowanym rynkiem, a nastroje były w dużej mierze niedźwiedzie. Niestabilność była szczególnie widoczna w ciągu ostatniego tygodnia, który charakteryzował się ogromnymi wahaniami, panicznymi wyprzedażami i długimi okresami likwidacji.

Z emocjami, które ostatnio rządzą rynkiem, inwestorzy wciąż próbują zorientować się, co się dzieje. Według Nicka Manciniego, analityka platformy Trade the Chain, zajmującej się analizą nastrojów kryptowalut, szczególnym powodem wczorajszej rzezi były wiadomości z giełdy kryptowalut Huobi, która stwierdziła, że ​​zmniejsza część swojej oferty w niektórych krajach ze względu na coraz bardziej twardą pozycję Chin w zakresie kryptowalut.

Zmienność rynku kryptowalut jest dziś szczególnie widoczna, ponieważ kilka altcoinów odbiło się po krachu, nawet podwajając swoją wartość. Polygon (MATIC) i Maker ( MKR ) odnotowały ponad 100% wzrost. Kilku analityków stwierdziło również, że postrzegają 30,000 USD jako mocne wsparcie dla BTC i uważają, że w następnych tygodniach może wystąpić ożywienie rynku.

Co oznacza spadek BTC do poziomu 40,000 dolarów?
reklama
reklama