Wieloryby BTC nie realizują zysków | Wiadomości | CrypS.

Wieloryby BTC nie realizują zysków

Konrad Juszczyk
australijczyk pozywa dwa banki za dyskryminację kryptowalut

Duże adresy BTC przechowują teraz łącznie 9,23 miliona bitcoinów i nie sprzedają swoich zasobów, mimo ostatnich wzrostów.

Ruchy bitcoinowych wielorybów

Adresy bitcoinowych milionerów posiadające od 100 do 10 000 BTC nie sprzedają swoich aktywów, pomimo ostatniego skoku ceny największej na świecie waluty cyfrowej. Jest wręcz na odwrót, wieloryby znacznie zwiększyły swoje pozycje, dodając około 100 000 BTC do swoich portfeli w ciągu ostatnich pięciu dni. Według platformy analitycznej Santiment, HODL’erzy przechowują obecnie 9,23 miliona BTC, co jest najwyższym poziomem w historii.

Pod względem akcji cenowej cyfrowe złoto odnotowało znaczny skok w ciągu ostatnich trzech tygodni. Po osiągnięciu dołka w wysokości prawie 29 000 USD Bitcoin przekroczył poziom 45 000 USD 8 sierpnia, obecnie kosztując 45 600 USD, przy kapitalizacji rynkowej wynoszącej około 856 miliardów USD. Dominacja BTC wynosi 46,5%, spadając dosyć drastycznie od początku roku (69%) ze względu na zwiększone zainteresowanie regulatorów branżą kryptograficzną. Po ostatnich spadkach panowały raczej niedźwiedzie nastroje, jednak zgodnie z indeksem Fear & Greed od ostatnich 7 dni inwestorzy są zainteresowani kupowaniem kryptowalut.

Latest Crypto Fear & Greed Index

australijczyk pozywa dwa banki za dyskryminację kryptowalutreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.