W tym salonie tatuażu zapłacisz bitcoinem (BTC) | Wiadomości | CrypS.

W tym salonie tatuażu zapłacisz bitcoinem (BTC)

Filip Dzięciołowski
Bitcoin tatuaże

Adopcja płatności w bitcoinie z roku na rok postępuje, a tę formę rozliczania się za dane towary bądź usługi zaczyna honorować coraz więcej punktów na świecie. Za kryptowaluty można dziś kupować już samochody czy płacić za zakupy na niektórych platformach e-commerce, ale czy słyszeliście o tym, by jakiś salon tatuażu uznawał BTC? 


  • Pewien brytyjski salon tatuażu oraz piercingu ogłosił niedawno, że akceptuje płatności w bitcoinie za swoje usługi,
  • Jak wyjaśnia właściciel tego punktu, zależy mu na tym, by jego marka była na bieżąco z najnowszym trendami technologicznymi,
  • Ona sam natomiast od ponad 7 lat inwestuje w kryptowaluty.

Zrób sobie dziarę za bitcoina

Czasy, gdy tatuaże kojarzyły się wyłącznie z gangami i subkulturą więzienną, są już dawno za nami. Dziś tworzenie nierzadko pięknych obrazów za pomocą specjalnego tuszu na ludzkiej skórze podchodzi pod swego rodzaju artyzm, a tatuaże są normalnym zjawiskiem wśród ludzi.

Jeden z salonów, w którym możemy sprawić sobie „nową dziarkę”, znajduje się w brytyjskim miasteczku Bournemouth przy ulicy Old Christchurch Road i nazywa się Timebomb Tattoo and Piercing i stał się na swój sposób wyjątkowym punktem dla tego typu lokali. Otóż jego klienci od kilku tygodni mogą zapłacić za pracę tatuatora lub piercera w bitcoinie.

Jest to ukłon w stronę tych entuzjastów tatuaży, którzy są na bieżąco z alternatywnymi walutami i korzystają na co dzień z cyfrowych aktywów.

Jesteśmy podekscytowani możliwością dalszego postępu technologicznego w naszej branży. Dzięki integracji płatności bitcoinem, możemy zapewnić naszym klientom jeszcze więcej opcji odpowiadających ich preferencjom w dzisiejszych czasach.

– komentuje Richie Hudson, właściciel Timebomb.

Jak dodaje, ta decyzja o wprowadzeniu BTC jako kolejnego środka płatniczego w ofercie studia tatuażu jest naturalnym krokiem w podążaniu za zmianami, jakie mają miejsce w kwestii standardów płatniczych:

Zdajemy sobie sprawę z rosnącego znaczenia kryptowalut we współczesnym świecie i chcemy, aby doświadczenie tatuażu i piercingu było dla naszych klientów jak najbardziej bezproblemowe

Richie twierdzi, że u podstaw ideologii jego salonu leży bycie na bieżąco z najnowszymi trendami technologicznymi. Sam przyznał, że inwestuje prywatnie w różne kryptowaluty od ponad 7 lat i jest przekonany, że ta klasa aktywów stanowi przyszłość finansów.

Bitcoin tatuażereklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.