Tydzień promocji Cyber Monday w Binance | Wiadomości | CrypS.

Tydzień promocji Cyber Monday w Binance

Mariusz Przepiórka
binance

Niedawno giełda Binance.com uruchomiła bramki płatnicze dla walut fiducjarnych. Dodatkiem do nowych usług jest seria promocji połączonych również ze zbliżającym się Cyber Monday. Oferta promocyjna giełdy Binance obowiązuje od godz. 0:00 w dniu 25.11.2019 do godz. 0:00 w dniu 1.12.2019 czasu UTC.

Jedna z ofert specjalnych dotyczy poleceń. Wszyscy użytkownicy giełdy, którzy zaproszą swoich przyjaciół, otrzymają kupon rabatowy na prowizję w kwocie 2 USD w BNB za każde polecenie. Zaproszona osoba musi założyć konto w okresie promocji i w ciągu 7 dni zakupić kryptowaluty o równowartości 100 USD poprzez Papara lub Advcash. Zapraszający może otrzymać kupony o maksymalnej równowartości 10 USD.

Ponadto wszyscy nowi klienci giełdy, którzy dokonają zakupu przez  Papara lub Advcash wezmą udział w loterii, w której do wygrania będzie 400 nagród po 50 USD w BNB. Użytkownicy otrzymają 1 los za każdy zakup o wartości 500 USD. Dziennie można uzyskać do 10 losów, natomiast nagrody zostaną rozlosowane 2 grudnia.

Wszyscy użytkownicy giełdy mogą również skorzystać z obniżonych prowizji podczas zakupu kryptowalut przez Simplex, Koinal lub Flutterwave.

Prowizje standardowe Prowizje w tygodniu Cyber Monday
Simplex prowizja: 3,5% prowizja: 2,5%
Koinal prowizja: 2,5% prowizja: 0% dla depozytów powyżej 500 USD
Flutterwave przelew: 1,4% (maks. 2000 NGN)

Lokalna karta: 1,4%

Międzynarodowa karta: 3,8%

przelew: 100 NGN (stała prowizja)

Lokalna karta: 1,0%

Międzynarodowa karta: 1,0%

 

binance
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.