Twórcy Dogecoina wydali nową wersję klienta | Wiadomości | CrypS.

Twórcy Dogecoina wydali nową wersję klienta

Maciej Zerelik
dogecoin

Twórcy Dogecoina (DOGE) wydali nową wersję oprogramowania. Świeże wydanie ma na celu poprawę bezpieczeństwa i efektywności sieci, a także interfejsu użytkownika.


Zespół projektowy zalecił wszystkim członkom sieci zainstalowanie klienta Dogecoin Core 1.14.6.

Twórcy podkreślili, że świeże oprogramowanie zawiera wiele poprawek związanych z bezpieczeństwem. Przede wszystkim poprawiono niezawodność systemu ładowania transakcji i zoptymalizowano zarządzanie pamięcią w środowiskach o dużym obciążeniu.

Aktualizacja zmienia również szereg domyślnych ustawień związanych z opłatami sieciowymi:

  • opłata transakcyjna za kilobajt została ustalona na poziomie 0,01 DOGE;
  • limit przenoszenia pyłu wynoszący 0,01 DOGE (poprzednio 1 DOGE);
  • opłaty dla transakcji typu „replace-by-fee” – 0,001 DOGE.

Jak podają twórcy, zmienili te parametry, aby zmniejszyć podatność sieci na ataki spamowe.

Dla przypomnienia, współzałożyciel Dogecoin Billy Marcus wezwał do stworzenia mostu crosschain z Ethereum w kwietniu 2022 roku.

dogecoin
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.