Tether dodaje obsługę sieci Polkadot | Wiadomości | CrypS.

Tether dodaje obsługę sieci Polkadot

Redakcja
wsj uważa, że tether może upaść w łatwy sposób

Emitent USDT, Tether Operations Limited, ogłosił wsparcie dla blockchaina Polkadot. Jest to już 14 sieć, w której działa stablecoin.


W oświadczeniu dot. ekspansji możemy przeczytać:

Dodanie Tether do ekosystemu Polkadot to kolejny ważny kamień milowy […]. Złagodzi to potencjalne negatywne skutki związane z niestabilnością rynku.

Stablecoin Tether działa również na Algorand, Avalanche, Simple Ledger Protocol, Ethereum, EOS, Kusama, Liquid Network, Polygon, Tezos, Tron, Solana i Statemine.

USDT na NEAR

We wrześniu firma zapowiedziała uruchomienie USDT w sieci NEAR. Platforma NEAR Protocol obsługuje inteligentne kontrakty open source. Ma wysoką przepustowość i jest przeznaczona do tworzenia zdecentralizowanych aplikacji. W lipcu skumulowana liczba projektów w sieci przekroczyła 700. Według Fundacji NEAR, każdego dnia na blockchainie NEAR odbywa się od 300 000 do 400 000 transakcji.

Wcześniej deweloperzy Polkadot zaprezentowali rozwiązanie XCM crosschain, które zapewnia łączność między różnymi równoległymi blockchainami w ekosystemie.

Przypomnijmy, że w czerwcu zespół projektu ogłosił plany zmiany struktury zarządzania w celu zwiększenia decentralizacji i możliwości podejmowania decyzji.

wsj uważa, że tether może upaść w łatwy sposóbreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.