Szefowa X, Linda Yaccarino, mówi o obecnej sytuacji platformy i nadchodzących zmianach | Wiadomości | CrypS.

Szefowa X, Linda Yaccarino, mówi o obecnej sytuacji platformy i nadchodzących zmianach

Dyrektor generalna X, Linda Yaccarino, wychodzi z cienia Elona Muska i mówi o swojej wizji tej platformy. Przekazała, że na dawnym Twitterze pojawi się niebawem funkcja płatności. X ma stać się “aplikacją do wszystkiego”.


  • Linda Yaccarino, która stoi na czele X, przekazała, że na zarządzanej przez nią platformie pojawi się opcja płatności,
  • Jak na razie wiadomo, że możliwe będą płatności za pomocą walut fiat. Nie wiadomo, czy pojawią się też kryptowaluty.

Linda Yaccarino mówi o przyszłości X

Dyrektor generalna X, Linda Yaccarino, przemawiała na Międzynarodowym Festiwalu Kreatywności Cannes Lions we Francji. Przekazała, że ​​zarządzana przez nią platforma mediów społecznościowych – wcześniej znana jako Twitter – jest bliska uruchomienia funkcji płatności. Tym samym X wykona kolejny krok, by stać się “apką do wszystkiego”.

Zacznijmy od tego, że to, co najbardziej interesuje naszych czytelników, czyli wprowadzenie funkcji płatności na X, to pomysł Elona Muska.

To on jako pierwszy powiedział, że chce z dawnego Twittera zrobić “aplikację do wszystkiego”. Ma chodzić o wprowadzenie płatności i m.in. części… randkowej.

Kto wie, może dojdzie do tego też system zamawiania obiadów dla twojego kota i wyszukiwania najbliższego kosza na śmieci. Musk jest do tego zdolny.

Wróćmy jednak do opcji płacenia. Ta będzie początkowo skupiać się na walutach fiducjarnych. Miłość Najbardziej Szalonego Biznesmena na Świecie do dogecoina daje jednak nadzieję, że z czasem pojawią się tam kryptowaluty.

X zdobył w lipcu ubiegłego roku trzy licencje na realizację przekazów pieniężnych, kładąc podwaliny pod swój system płatności. Yaccarino podkreśliła teraz, że to rozwiązanie zapewni użytkownikom szereg nowych doświadczeń, zmieniając sposób, w jaki wchodzą w interakcje i transakcje na platformie.

Co jeszcze?

Co dodatkowo ma się pojawić na X? Z tym pokarmem dla kotów żartowaliśmy (choć kto wie…). Możliwe mają stać się jednak rozmowy wideo i szukanie pracy za pomocą X. Do tego mogą dojść i inne innowacje.

Warto dodać, że przejęcie Twittera przez Muska spotkało się z licznymi kontrowersjami. Część reklamodawców odeszło z portalu. Yaccarino pochwaliła się teraz we Francji, że udało się skłonić głównych reklamodawców do powrotu. Aż 90% ze 100 największych firm jest znów na X.
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.