Szansa na wczesny dostęp do tokenów $FATTY. Co trzeba wiedzieć? | Wiadomości | CrypS.

Szansa na wczesny dostęp do tokenów $FATTY. Co trzeba wiedzieć?

Autor: Reklama
FATTY

FatBoy, projekt wspierający koncepcję Talking Tom poprzez oferowanie nagród w świecie rzeczywistym, z radością ogłasza nadchodzącą przedsprzedaż swojego tokena $FATTY.


Początkowo jedynym sposobem na zakup tokena $FATTY będzie zrobienie tego za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej. Token będzie dostępny dla pierwszych członków społeczności projektu po najniższych cenach w ramach przedsprzedażowych. Natomiast celem twórców projekt jest dotarcie do 15 000 unikalnych nabywców tokenów. Więcej szczegółów na temat przedsprzedaży znajdziecie poniżej.

Start przedsprzedaży $FATTY już niebawem

Twórcy FatBoy, zabawnej i łatwej do ogarnięcia gra, w której użytkownicy opiekują się swoimi wirtualnymi kumplami i która pozwala im zdobywać nagrody podczas świetnej zabawy, ogłaszają nadchodzącą przedsprzedaż tokena zarządzenia ekosystemem – $FATTY.

Jeszcze do niedawna niewiele informacji krążyło w sieci o $FATTY, ale teraz znamy kilka bardzo ważnych informacji na jego temat.

Ekosystem $FATTY ma zapewnić wyjątkową wartość swoim HODLerom poprzez integrację silnych, profesjonalnie opracowanych produktów z różnorodnymi możliwościami dochodu. Token $FATTY, zbudowany na bazie blockchaina Arbitrum, za jednym zamachem jednoczy zarówno inwestorów instytucjonalnych, jak i detalicznych, oferując szeroki wachlarz opcji do zarabiania, który jest dostosowany do indywidualnych preferencji.

Jak już wspomnieliśmy, token $FATTY jest kamieniem węgielnym całego ekosystemu FATTY, zapewniającym wyjątkową przewagę swoim HODLerom. Dzięki licznym możliwościom zarobku wykazuje już teraz spory do potencjał znacznego wzrostu cen. Posiadacze tokenów mogą generować dochód pasywny, otrzymując 50% udziału w przychodach FatBota w ETH/SOL lub zarabiać aktywny dochód, uczestnicząc w wyzwaniach typu “play-to-earn”.

Dodatkowo posiadacze $FATTY uzyskują dostęp do funkcji Premium Performance FatBota i mogą stake’ować swoje tokeny, by zyskiwać nagrody. To podejście oparte na wyłącznie jednym tokenie zapewnia efektywność w budowaniu społeczności i toruje drogę milionom użytkowników do szerokiego zastosowania produktów i narzędzi tego ekosystemu.

Fatty

Zróżnicowany i rozwijający się ekosystem $FATTY

Token $FATTY zasila wiele innowacyjnych produktów i narzędzi w ramach swojego ekosystemu. Obejmuje to FatBoy, zrównoważony system gier P2E  – Tamagotchi i FatBot – najnowocześniejszego bota handlowego, który zapewnia użytkownikom znaczną przewagę technologiczną.

Inne produkty, takie jak FattyStore, Fatty Analytics i Fatty Academy jeszcze bardziej zwiększają atrakcyjność ekosystemu. Model pojedynczego tokena upraszcza działania marketingowe, oferuje posiadaczom $FATTY różne możliwości zarobku i zapewnia znaczny wzrost wartości tokena.

Co więcej, ekosystem $FATTY jest wspierany wiedzą i doświadczeniem CleevioX, profesjonalnego studia programistycznego z siedzibą w Europie. Mając ponad 20 pełnoetatowych członków zespołu doświadczonych w projektach Web3, botach handlowych i grach, CleevioX pilnie pracuje nad FatBoy i FatBot od 2023 roku. Ich profesjonalizm i kompletne znaki towarowe zapewniają najwyższe standardy branżowe w zakresie rozwoju produktów.

Kompletna gra FatBoy, podstawowy produkt ekosystemu $FATTY, zostanie wydana wraz z wieloma ofertami poziomu 1 w trzecim kwartale 2024 r. Następnie w czwartym kwartale 2024 r. nastąpi premiera dodatkowych produktów, w tym FatBot.

Wydania te zapewniają natychmiastowe korzyści , możliwości zarobku i znaczny wzrost wartości tokena $FATTY. $FATTY ma na celu wspieranie budowania silnej społeczności poprzez dostarczanie od samego początku produktów profesjonalnej klasy. Może potencjalnie stać się jednym z najskuteczniejszych tokenów w obecnym wyścigu byków.

O FatBoyu

FatBoy to gra mobilna, która łączy zabawę związaną z wychowywaniem wirtualnego zwierzaka z ekscytacją dot. zdobywania nagród. Zainspirowany legendarną grą Tamagotchi, FatBoy pozwala użytkownikom rozgrywki wybierać i pielęgnować swoich własnych, unikalnych wirtualnych przyjaciół poprzez różne działania.

Głównym celem jest uszczęśliwienie FatBoya poprzez karmienie, zabawę i zapewnienie mu wystarczającej ilości odpoczynku. Poza podstawową opieką, FatBoy zawiera różnorodne minigry, które rzucają wyzwanie umysłowi i ciału przyjaciela. Minigry obejmują zarówno edukacyjne łamigłówki i wyzwania sportowe, jak i kreatywne zajęcia, takie jak malowanie.

FatBoy przeznaczony jest zarówno dla niedzielnych, jak i mega zapalonych graczy. Mogą cieszyć się grą za darmo lub korzystać z funkcji gry, która pozwala im dodatkowo zarobić. Biorąc udział w wyzwaniach i zachowując zawartość FatBoy, gracze mogą zdobywać nagrody, które poprawiają ich wrażenia z gry.

Oprócz gry FatBoy, która jest kluczowa dla projektu, wokół tokena $FATTY opracowywanych jest wiele innych produktów. Aby dowiedzieć się więcej o tych ekscytujących wydarzeniach, bądź na bieżąco z nadchodzącymi ogłoszeniami.

Dowiedz się więcej!

Aby uzyskać szczegółowe spojrzenie na cały ekosystem FatBoy, w tym na jego tokenomię i plan działania, zapoznaj się ze szczegółowym dokumentem na oficjalnej stronie internetowej. Dodatkowo śledź FatBoy na X (Twitter), Discordzie, Instagramie i Telegramie, aby otrzymywać ogłoszenia, zajawki, dyskusje społeczności i nie tylko!


Artykuł sponsorowany – nie traktuj zamieszczonych tutaj treści jako porady inwestycyjnej, przed podjęciem decyzji o inwestycji przeprowadź własną analizę każdego projektu.

FATTYreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.