Sam Bankman-Fried powinien ogolić głowę i słuchać rapu

Sam Bankman-Fried powinien ogolić głowę i słuchać rapu

Autor: Anna Sutowicz
SBF powinien ogolić głowę

Sam Bankman-Fried (SBF) dostaje pierwsze więzienne rady. Martin Shkreli, przedsiębiorca, który spędził prawie 4 lata za kratkami radzi mu, co powinien zrobić, by wczuć się w kulturę systemu więziennego.


Martin Shkreli (Pharma Bro) amerykański przedsiębiorca i manager firmy farmaceutycznej, który spędził parę lat za kratkami udzielił założycielowi FTX, Samowi Bankman-Friedowi paru więziennych porad. Twierdzi, że SBF jest “trochę zniewieściałym facetem”, a jego zachowanie i rodzaj wrażliwości nie jest czymś, co dobrze przechodzi w więzieniu.

SBF powinien ogolić głowę na łyso

Shkreli powiedział, że by choć trochę się dopasować, SBF powinien ogolić głowę na łyso, obniżyć ton głosu, poznać kulturę gangów i zacząć słuchać rapu:

Sam raczej nie będzie kimś, kto pasuje do więzienia. Jego typ wrażliwości nie pasuje do zakładu karnego, to miejsce jest wypełnione testosteronem, to męskie miejsce. Nie wie też nic o ulicach i kulturze przestępczej, moja rada jest taka, aby zmienił te rzeczy tak szybko, jak tylko może, powinien słuchać jak najwięcej muzyki rap, powinien próbować dowiedzieć się wszystkiego co można o gangach, o trudnych dzielnicach w każdym mieście. To brzmi zabawnie, ale to może uratować życie – powiedział Pharma Bro w trakcie wywiadu 23 grudnia.

Shkreli twierdzi także, że SBF powinien nie wspominać o tym, że jest ze “Standford University”, ponieważ bycie bogatym dzieckiem z dobrej dzielnicy “nie brzmi świetnie”.

SBF powinien ogolić głowęreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.