Ruszyła bezpłatna rejestracja na Invest Cuffs 2020 | Wiadomości | CrypS.

Ruszyła bezpłatna rejestracja na Invest Cuffs 2020

Mariusz Przepiórka
kongres inwestycyjny invest cuffs 2020 w krakowskim Centrum Kongresowym ICE

W dniach 27-28 marca 2020 roku w krakowskim Centrum Kongresowym ICE odbędzie się najważniejsze wydarzenie dla rynków inwestycyjnych nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Kolejna, szósta już edycja Invest Cuffs przyciągnie do Krakowa 5 tysięcy uczestników, którzy w pięciu salach wykładowych wysłuchają 50 godzin wykładów prowadzonych przez 80 prelegentów.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny i można już zgłaszać się po darmowe wejściówki.

BIORĘ UDZIAŁ W INVEST CUFFS 2020

Rodzaje dostępnych biletów:

  • Darmowa rejestracja – 0 zł – darmowe wykłady, przerwy kawowe, wejście na galę Invest Cuffs oraz after party,
  • Standard – 49 zł – darmowe wykłady, przerwy kawowe, wejście na galę Invest Cuffs i aftery party,
  • VIP – 1499 zł – to co w pakiecie Standard + dostęp do strefy VIP podczas przerw kawowych, networking w strefie B2B, Lunch oraz wstęp do strefy VIP podczas gali Invest Cuffs i After Party

Invest Cuffs 2020 to znakomita okazja do zapoznania się z ofertą brokerów oraz przedsiębiorstw związanych z rynkiem inwestycyjnym. W Centrum Kongresowym na uczestników wydarzenia czekać będą stoiska wystawowe domów brokerskich, banków, spółek giełdowych oraz wielu znanych ekspertów.

Tak wyglądała poprzednia edycja konferencji: 

 

kongres inwestycyjny invest cuffs 2020 w krakowskim Centrum Kongresowym ICEreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.