Protokół Lido rejestruje największy dzienny napływ ETH | Wiadomości | CrypS.

Protokół Lido rejestruje największy dzienny napływ ETH

Redaktor: Michał Misiura
Ethereum 2/3 władzy nad siecią w rękach 7 graczy

W sobotę, 25 lutego, Lido Finance, największa platforma stakingowa ETH, odnotowała największy w historii dzienny napływ środków. Na giełdzie zdeponowano łącznie 150 tysięcy ETH o wartości prawie 240 milionów dolarów.


Dragonfly Capital, znany na Twitterze pod pseudonimem hildobby, powiedział, że cała kwota została zdeponowana przez założyciela Tron – Justina Suna.

Dzisiaj Sun zastawił 150k ETH na LidoFinance (~0,9% wszystkich monet).

Hildobby dodał również:

Po osiągnięciu tej liczby aktywowane zostało zabezpieczenie Staking Rate Limit. Oznacza to, że limit dotyczy każdego, kto będzie próbował wydobywać stETH.

Na czym polega Staking Rate Limit?

Zabezpieczenie protokołu to mechanizm, który pozwala reagować na ogromny napływ środków i rozwiązywać ewentualne problemy. Limit ofert działa poprzez zmniejszenie ilości stETH, które mogą być wydobywane w danym momencie w oparciu o ostatnie depozyty. Lido Finance poinformowało na swoim Twitterze:

Limity dotyczą wszystkich stron, które mogą próbować wydobywać stETH, niezależnie od podejścia. Jeśli pojawi się błąd ‘stETH nie może być wydobyte w tym czasie’, należy spróbować mniejszej ilości lub poczekać na uzupełnienie pojemności.

Ethereum 2/3 władzy nad siecią w rękach 7 graczyreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.