Powstanie film o piramidzie OneCoin | Wiadomości | CrypS.

Powstanie film o piramidzie OneCoin

Mariusz Przepiórka
onecoin - wielomiliardowa piramida finansowa

Historia Rui Ignatowej, współzałożycielki platformy kryptowalutowej OneCoin, zostanie przeniesiona na ekran. Bułgarka jest poszukiwana pod zarzutem oszustwa i prania pieniędzy, jednak wciąż pozostaje nieuchwytna dla organów ścigania. Jej brat, Konstantin, trafił do amerykańskiego aresztu i grozi mu nawet 90 lat więzienia.

Informację o planowanej ekranizacji podał hollywoodzki dziennik Deadline. Według tych doniesień, prawa do historii Ignatowej omówionej w audycji „The Missing Cryptoqueen”, udostępnionej przez BBC, nabyła stacja New Regency Television. Podcast poświęcony OneCoin cieszył się wielką popularnością i został pobrany ponad 3 mln razy.

Platforma OneCoin weszła na rynek w 2014 roku. Społeczność kryptowalutowa dość szybko nabrała podejrzeń i ostrzegała przed inwestycją w OneCoin. Mimo tego Ignatowej udało się zebrać co najmniej 4 mld USD. Bułgarka zniknęła w październiku 2017 roku i do dziś nie wiadomo gdzie przebywa.

Więcej na temat piramidy pisaliśmy m.in. w zestawieniu największych przekrętów 2019 roku, tutaj: SCAM roku ’19 – najgorsze oszustwa w 2019 roku.

onecoin - wielomiliardowa piramida finansowa
reklama
reklama