Pornhub dodaje opcję płatności stablecoinem Tether | Wiadomości | CrypS.

Pornhub dodaje opcję płatności stablecoinem Tether

Mariusz Przepiórka
pornhub przyjmuje płatności w theter usdt i bitcoin

Serwis Pornhub oferujący rozrywkę dla dorosłych wprowadza dodatkowe opcje płatności po tym, jak pod koniec 2019 roku ze współpracy z nim zrezygnował PayPal. Zgodnie z komunikatem portal dodał możliwość płatności za pośrednictwem stablecoina Tether.

Tether (USDT) jest najważniejszym stablecoinem opartym o amerykańskiego dolara. Dzięki udostępnionej opcji użytkownicy Pornhuba mogą dokonać natychmiastowej płatności bez żadnych dodatkowych opłat. Można to zrobić poprzez portfel kryptowalutowy i rozszerzenie TronLink.

TronLink jest natywnym portfelem dla tokena Tron (TRX), dwunastej co do wielkości obrotu rynkowego kryptowaluty wspieranej przez Tron Foundation. Token USDT stał się dostępny w sieci Tron po nawiązaniu współpracy partnerskiej pomiędzy Tron Foundation i Tether w kwietniu 2019.

PayPal wycofał się ze współpracy z Pornhub w listopadzie ubiegłego roku. Oficjalną przyczyną podawaną przez serwis płatniczy były nieautoryzowane płatności dokonywane przez Pornhub. Po tym zdarzeniu Pornhub wprowadził możliwość płacenia przy pomocy bitcoinów.

pornhub przyjmuje płatności w theter usdt i bitcoin
reklama
reklama