Polska krypto-społeczność na pomoc Mikołajowi | Wiadomości | CrypS.

Polska krypto-społeczność na pomoc Mikołajowi

Redaktor: Albert Czajkowski
Krypto społeczność pomaga

Gorąco zachęcamy wszystkich naszych czytelników do wsparcia dwuletniego Mikołaja chorego na rdzeniowy zanik mięśni (Spinal Muscular Atrophy – SMA). Polskie Środowisko Kryptowalut na czele z Mike’m Satoshim przychodzi z odsieczą i planuje pokazać, że w tej społeczności nie tylko liczą się zyski, ale również pomoc innym.

Wspierać Mikołaja możemy w różny sposób. Do wyboru mamy darowizny w kryptowalutach, darowizny w walutach fiducjarnych oraz wzięcie udziału w licytacjach. 

Adresy do wpłat kryptowalutowych:

  • ETH – 0x439597DF81bcb3E27782649AE7a2320117c37846
  • BTC 18eucUJaKYjQX4xGW28m2Jz5pyBsQmD7oB
  • LTC MQVJDNPfTyhbwC3BVMLtmC2An955QkgSyX

Tradycyjne przelewy:

Licytacje:

 

Zachęcamy do wsparcia Mikołaja i pokazania, że krypto społeczność ma siłę oraz udowodnienia, że wzrosty rynku i nasze czujne oko może się przyczynić do kogoś szczęścia. Pamiętajcie, dobro wraca. Dla zainteresowanych fanpage Mikołaja: https://www.facebook.com/rycerzmikolaj

Krypto społeczność pomagareklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.