Poloniex coraz bliżej Justina Suna | Wiadomości | CrypS.

Poloniex coraz bliżej Justina Suna

Mariusz Przepiórka
giełda kryptowalut poloniex przejęta przez tron

Kilka tygodni po wyjściu z Circle, Poloniex pozyskał pierwszą zdecentralizowaną giełdę opartą o TRON, która działa pod nazwą TRXMarket. Zespół stojący za TRX.Market dokonał rebrandingu na Poloni DEX i będzie kontynuował swą działalność na Malcie pod parasolem Poloniexu.

Założyciel Trona Justin Sun na Twitterze poinformował, że przejęcie ma kluczowe znaczenie dla całego ekosystemu Tron. Przyznał on również, jest to punkt, od którego TRON stanie się uznawany przez czołowe giełdy kryptowalut na świecie.

Rzecznik Poloniex stwierdził natomiast, że dokonania TRON w ciągu roku są zdumiewające, a sama kryptowaluta uwalnia jego posiadaczy od prowizji za transakcje oraz eliminuje opóźnienia w przesyłaniu środków. Jest to również pewne potwierdzenie plotek mówiących o tym, że Justin Sun stoi na czele grupy inwestycyjnej, która wspiera Poloniex.

giełda kryptowalut poloniex przejęta przez tron
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.