Planowali włamanie i kradzież dziesiątek milionów dolarów w bitoinach | Wiadomości | CrypS.

Planowali włamanie i kradzież dziesiątek milionów dolarów w bitoinach

Albert Czajkowski
włamywacze btc

W zeszły czwartek dwóch mężczyzn zostało aresztowanych w Wirginii za rzekomy plan kradzieży dziesiątek milionów dolarów w bitcoinach z domu w hrabstwie Westchester.

W okresie od 18 maja do 24 maja 2020 r. oskarżeni planowali włamać się do domu w środku nocy i zmusić mieszkańców do ujawnienia klucza prywatnego do ich portfeli kryptowalut.

Dominic Pineda i Shon Morgan, zostali postawieni w stan oskarżenia w piątek i oskarżeni o spisek w celu popełnienia rabunku, za który grozi kara do 20 lat więzienia.

Jak wskazano w akcie oskarżenia, uczestniczyli oni w brutalnym planie włamania się do domu rodzinnego w środku nocy i zmuszenia jego mieszkańców do podania kluczy do portfela, który miał zawierać dziesiątki milionów dolarów w bitcoinach. Dzięki pracy FBI oskarżeni zostaną teraz pociągnięci do odpowiedzialności za rzekome czyny. – podał adwokat Damian Williams w swoim oświadczeniu

Akt oskarżenia został otwarty w piątek w sądzie federalnym White Plains, gdzie sprawa będzie rozpatrywana.

włamywacze btcreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.