Pewna para nie może uzyskać dostępu do ETH wartego 5,8 mln USD | Wiadomości | CrypS.

Pewna para nie może uzyskać dostępu do ETH wartego 5,8 mln USD

Redakcja
5 urodziny ethereum

Yuki i Art Williams, którzy zakupili 3 tysiące monet Ethereum jeszcze w 2014 roku, nie mogą otworzyć swojego portfela. Rodzina twierdzi, że nigdy nie pobrała niezbędnego pliku JSON, a tym samym nie ma dostępu do swoich 5,8 milionów dolarów.

Jak podają amerykańskie media 7news, rodzina z Waszyngtonu – Yuki i Art Williams posiada w swoim portfelu kryptowalutowym 3 tysiące monet ETH. Niestety, żona i mąż nie mogą uzyskać do nich dostępu. Para twierdzi, że kiedy kupili aktywa w 2014 roku, jednak nigdy nie pobrali pliku JSON. Art Williams powiedział:

Instrukcje polegały na pozostawieniu komputera włączonego przez półtorej godziny i jak pasek progresji pokazał, że tworzy plik JSON, pojawiłby się. Niestety dla nas, u nas to się nie pojawiło.

W przeliczeniu na dzisiejsze ceny, portfel zawiera 5,8 miliona dolarów. Williams powiedział 7news, że Fundacja Ethereum obiecała mu rozwiązać problem i wysłać mu zapasowy plik JSON. Rodzina wciąż jednak czeka.

W kolejnej próbie uzyskania dostępu do swoich funduszy, para wysłała e-mail do Fundacji i pokazała im dowód zakupu oraz zrzuty ekranu przedstawiające problem. 7news próbował również dotrzeć do Fundacji Ethereum, ale nie otrzymał żadnego komentarza.

Ostatni ruch, który może wykonać rodzina to wynająć firmę prawniczą, która otworzyłaby sprawę w sądzie w Szwajcarii. Adwokaci zażądaliby, aby Fundacja Ethereum wydała plik JSON zdesperowanej parze.

5 urodziny ethereumreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.