Peter Brandt wyśmiał zwolenników BTC i kult "laserowych oczu" | Wiadomości | CrypS.

Peter Brandt wyśmiał zwolenników BTC i kult “laserowych oczu”

Redakcja
peter brandt

Szef Factor LLC Peter Brandt szyderczo wyśmiał zwolenników Bitcoina. Stwierdził, że kupiona w 2021 roku kryptowaluta, teraz przynosi inwestorom stratę (i tutaj ma rację). Wyśmiał też osoby, które używają “laserowych oczu” na Twitterowych awatarach


W jego tweecie możemy przeczytać:

Ile osób, które ‘wyhodowały’ laserowe oczy w 2021 roku, uwierzyłoby, że każdy zakup bitcoina w ciągu całego dotychczasowego roku okaże się złym interesem?

Dodał również, że wcale nie spodziewa się, aby do października 2022 r. notowania cyfrowego złota spadły poniżej 20 tys. dolarów.

Michael Saylor odpowiada

W odpowiedzi były szef MicroStrategy i maksymalista bitcoina Michael Saylor napisał, że “laserowe oczy” oznaczały długoterminowe zobowiązanie do pierwotnej kryptowaluty w oparciu o jej “etyczną, techniczną i ekonomiczną wyższość nad alternatywnymi aktywami”.

Wszystkie główne klasy aktywów finansowych okazały się w minionym roku złymi inwestycjami. Dlatego nie handlujemy, tylko hodlujemy.

O co chodzi z laserowymi oczami?

Dla przypomnienia, w trakcie hossy na początku 2021 roku, wielu zwolenników cyfrowych aktywów ustawiło “laserowe oczy” na zdjęciach profilowych na Twitterze. Wśród nich znałazły się takie postacie jak Elon Musk, szef rozwoju CoinShares Meltem Demirors, senator USA z Wyoming Cynthia Lummis i sam Saylor. Po półtora roku tylko ten ostatni zachował zdjęcie profilowe.

Brandt wcześniej skrytykował Saylora za jego pogląd o bitcoinie jako “cyfrowym towarze wspieranym przez energię”.

peter brandtreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.