PayPal opuszcza Libra Association | Wiadomości | CrypS.

PayPal opuszcza Libra Association

libra association

Władze PayPala poinformowały, że rezygnują z udziału w projekcie kryptowalutowym Facebooka. W swym oświadczeniu podkreśliły również, że firma będzie koncentrować się na rozwijaniu własnej działalności w zakresie upowszechniania płatności online. PayPal potwierdził decyzję po tym, jak żaden z przedstawicieli firmy nie pojawił się na niedawnym spotkaniu założycieli Libra Association.

To spory cios dla kryptowalutowego projektu Facebooka. Libra Association powstała w czerwcu tego roku. Wśród założycieli było 28 firm z sektora technicznego i płatniczego. Nieoficjalne informacje wskazują, że każdy z założycieli wpłacił 10 mln USD, na razie jednak jedyną aktywnością było podpisanie niezobowiązującego listu intencyjnego. Doniesienia medialne sugerują również, że w związku z zainteresowaniem ze strony regulatorów rynków finansowych, inne firmy również rozważają wycofanie się z projektu Libra.

libra associationreklama

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.